پیام فرماندار شهرستان نقده بمناسبت سالروز تاسس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

 

مرتضی فرامرزی فرماندار شهرستان نقده طی پیامی فرارسیدن دوم اردیبهشت ماه سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری نقده در متن این پیام آمده است:
 
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان یکی از اولین و اساسی ترین نهادهای انقلابی با درهم آمیختن ولایت‌مداری، معنویت، آمادگی رزمی، تخصص و حفظ روحیه انقلابی، توانسته است قله‌های افتخار را یکی پس از دیگری فتح نماید. 

امروز پس از گذشت 40 سال از تاسیس این نیروی ارزشی و پرافتخار، برگ‌های زرین حماسه، ایثار و افتخار در تمام ادوار انقلاب اسلامی به ویژه در دوران 8 سال دفاع مقدس شکل گرفته و مقتدرتر از گذشته در راه حفظ و حراست از دستاوردهای انقلاب اسلامی و آرمان‌های بلند امام راحل(ره) و کیان نظام اسلامی تلاش می کند و امید و پشتوانه ای محکم برای مردم و نظام مقدس اسلامی است.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، سالروز تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به تمامی فرماندهان و کارکنان سبز پوش پرافتخار و حماسه ساز این نهاد مقدس تبریک عرض نموده و سربلندی و توفیقات روزافزون این عزیزان را در ظل توجهات حضرت ولیعصر(عج) و تحت زعامت فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت الله خامنه‌ای(مدظله العالی ) از خداوند متعال مسالت می‌نمایم.

مرتضی فرامرزی 
فرماندار شهرستان نقده