ابراهیمی: باید به مسائل جوانان رسیدگی کرد

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان‌غربی گفت: سازمان‌های مردم نهاد حوزه جوانان باید موضوعات و دغدغه‌های مربوط به جوانان به عنوان ظرفیت بزرگ جامعه را به دور از شعارزدگی و بصورت صادقانه مطرح و پیگیری کنند.

رضا ابراهیمی  در نشست هم‌اندیشی دبیران سمن‌های جوانان استان آذربایجان‌غربی، افزود: سمن‌های حوزه جوانان سیاسی یا عضو تشکل سیاسی نیستند و باید بالا بردن تحمل پذیری درخصوص نقد و نقدپذیری، مشکلات و دغدغه‌های جوانان را مدنظر قرار دهند و و درخصوص واقعیت‌های این بخش از جامعه بصورت واقع گرایانه برخورد و فعالیت خود را معطوف به این حوزه کنند.

وی گفت: بررسی صادقانه مسائل مربوط به جوانان، نتایج مطلوبی در پی خواهدداشت و یقینا نتایج مطلوبی نیز نخواهیم داشت، جوانان ظرفیت بزرگی در جامعه هستند و باید در این خصوص به دور از شعارزدگی تلاش کرد.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان‌غربی ادامه داد: باید موضوعات مربوط به جوانان بصورت موضوعی و تخصصی مورد بحث و گفت و گو و تبادل نظر قرار گیرد و زمان جلسات مربوط به جوانان نیز افزایش یابد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان‌غربی هم در بخشی از این نشست هم اندیشی به موضوع نقش سمن‌ها به عنوان نماینده بخش بزرگی از جامعه گفت: سمن‌ها باید بتوانند دیدگاه‌ها و احساس مسئولیت خود درخصوص مسائل مربوط به حوزه جوانان را با ارائه طرح، راهکار و برنامه پیگیری و مطرح کنند و در این خصوص نیز بالابردن تحمل نقد و نظرات مخالف اهمیت ویژه‌ای دارد.

سجاد بیرامی گفت: تمام تلاش ما باید معطوف به پیشرفت، رشد و بالندگی و حل مشکلات حوزه جوانان و ورزش باشد و در این خصوص طرح و جایگاه سمن ها را نیز ارتقا دهیم.