مردم نقده از اختلاف مسئولین شهرستان رنج می‌کشند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری نقده، محمد نوبخت فرماندار شهرستان ضمن تبریک روز شوراها، کشور ایران را حاکمیتی مبتنی بر جمهوریت و اسلامیت دانست و افزود: عموم مردم در قدرت و حاکمیت دخیل هستند و شوراها برای متوازن نمودن شهر با همفکری با مسوولین و تعاملات بیشتر، بستر رشد و توسعه شهر را فراهم نمایند.

فرماندار شهرستان نقده با اشاره به اینکه مردم از اختلاف بین مسئولین رنج می برند، تصریح کرد: مردم بعلت اختلاف بین مسوولین بخصوص نماینده مجلس، فرماندار، شورای شهر و شهرداران رنج برده و باید در راستای رفع این رنج از روی دوش مردم تلاش کنیم.

نوبخت افزود: بنده بعنوان مسوول در شهرستان با اشخاصی که در مقابل پیشرفت شهرستان سد باشند، شدیدا برخورد خواهیم کرد. اشخاصی که پشت پرده کار میکنن باید جرات داشته باشند و با انتقاد سازنده برای پیشرفت شهرستان قدم بردارند.

نوبخت گفت: از تمامی ظرفیت اشخاص باید استفاده کنیم. زنجانی بعنوان رئیس نمایندگان استان و سلیمانزاده بعنوان نماینده استان در شورای عالی استانها پتانسیل های خوبی برای شهرستان هستند که باید از آنها استفاده کنیم، راههای توسعه شهرستان را بشناسیم و قدم برداریم تا جوابگوی خون شهدایی که بخاطر حفظ این نظام جان داده اند، باشیم.

علی زنجانی حسنلوی نماینده مردم نقده، اشنویه، محمدیار و نالوس در مجلس شورای اسلامی نیز ضمن تبریک این روز خود را وامدار مردم دانست و افزود: مردم به ما رای دادن تا پیگیر مسایل و مشکلات آنها باشیم.

وی در ادامه به نقش مهم شوراها در شهر و روستا اشاره کرد و آنان را نمایندگان پارلمانی محلی دانست و ادامه داد: شوراها در حوزه انتخابی خود می توانند تصمیمات اتخاذ نمایند و ما نیز آماده همکاری با آنان در سطح کلان کشوری برای پیگیری مشکلات هستیم.

در ادامه هر یک از حضار به ارائه نکته نظرات خود پرداختند و نهایتا با دادن لوح از کلیه اعضای شوراهای شهرستان و بخش ها تجلیل بعمل آمد.