نشست همفکری سازمان های مردم نهاد جنوب استان با فرماندار نقده و مدیرکل منابع طبیعی استان

صبح امروز جلسه هماهنگی و همفکری با سازمان های مردم نهاد جنوب استان، به ریاست فرماندار و با حضور مدیرکل منابع طبیعی استان و نماینده گان NGO ها و نماینده گان سازمان های مردم نهاد جنوب استان، در محل سالن جلسات فرمانداری نقده برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری نقده، منوچهر شاکر فرماندار شهرستان در این جلسه نقش و جایگاه سازمان های مردم نهاد در جامعه را بسیار حائز اهمیت دانست و افزود: زحمات و تلاش های این عزیزان در راستای کمک به تجهیز بیمارستان ها در ایام کرونا، کمک های مومنانه، حفاظت از محیط زیست و عرصه های منابع طبیعی و آبخیزداری همیاری سازمان های دولتی در مقابله با بحران ها بر کسی پوشیده نیست.

وی در ادامه سخنان خود بیان داشت: در شهرستان نقده حدود 30 انجمن مردم نهاد در حوزه های مختلف وجود دارد و از این میان 5 انجمن در راستای حفاظت از محیط زیست و منابع طبیعی در حال فعالیت هستند.

 

دکتر قاسمی مدیرکل منابع طبیعی استان، رحمانپور رئیس منابع طبیعی شهرستان و جمعی از نمایندگان سازمانهای مردم نهاد جنوب استان از دیگر سخنرانان جلسه بودند.

در این جلسه پس از بحث و تبادل نظر پیرامون مباحث مبارزه با قاچاق چوب، جلوگیری از تصرف منابع طبیعی، احیای تالاب ها.... و شنیدن نقطه نظرات و پیشنهادات نماینده گان سازمان های مردم نهاد جنوب استان، تصمیمات مقتضی اتخاذ گردید.

گفتنی است: در پایان جلسه  از مسئولین سازمانهای مردم نهاد فعال در جنوب استان با اهداء لوح و هدایایی تقدیر و قدردانی بعمل آمد.