پیام فرماندار شهرستان نقده در پی ترور دانشمند برجسته کشورمان شهید محسن فخری زاده

به گزارش روابط عمومی فرمانداری نقده، منوچهر شاکر فرماندار شهرستان نقده در پیامی ترور ناجوانمردانه و کوردلانه شهید محسن فخری زاده رییس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع را بشدت محکوم کرد. در متن این پیام آمده است:

بسم رب الشهدا والصدیقین

وَلا تَحسَبَنَّ الَّذینَ قُتِلوا فی سَبیلِ اللَّهِ أَمواتًا ۚ بَل أَحیاءٌ عِندَ رَبِّهِم یُرزَقونَ﴿۱۶۹﴾
(ای پیامبر!) هرگز گمان مبر کسانی که در راه خدا کشته شدند، مردگانند! بلکه آنان زنده‌اند، و نزد پروردگارشان روزی داده می‌شوند.
                                                                                                                 سوره مبارکه آل عمران آیه ۱۶۹

شهادت دانشمند برجسته کشورمان شهید محسن فخری زاده رییس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع را به محضر مقام معظم رهبری(مد)، خانواده داغدار آن شهید و مردم شهید پرور کشورمان تبریک و تسلیت عرض می نمایم.
این اقدام بزدلانه بار دیگر نیات پلید ایادی استکبار جهانی و دشمنان قسم خورده مردم شریف ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی را بیش ار پیش آشکار کرد.
بی تردید اقدامات کوردلانه این چنینی کوچکترین خللی در برنامه های فرزندان برومند میهن اسلامیمان برای دستیابی به علوم نوین ایجاد نخواهد کرد بلکه اراده آنان را استوارتر و تلاششان را بیشتر از قبل خواهد نمود.
اینجانب ضمن محکوم کردن این حرکت ناجوانمردانه، برای آن شهید بزرگوار علو درجات و صبر جزیل برای بازماندگان را از محضر حق تعالی مسالت دارم.

 

منوچهر شاکر
فرماندار شهرستان نقده