زحمات و تلاش های شبانه روزی مدافعان سلامت شهرستان در ایام کرونا، بسیار ارزشمند و ستودنی است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری نقده، صبح امروز مراسم تجلیل از مدافعان سلامت در بخش های کرونایی بیمارستان ها و مراکز بهداشتی و درمانی شهرستان با حضور منوچهر شاکر فرماندار شهرستان، دکتر عبدلی رئیس شبکه بهداشت و درمان و جمعی از پزشکان و پرستاران حوزه شهرستان، در محل محوطه بیمارستان امام خمینی(ره) نقده برگزار شد.

 فرماندار شهرستان در این مراسم ضمن تسلیت ایام محرم و تبریک هفته دولت، یاد خاطره شهیدان رجائی و باهنر و شهدای مدافع سلامت را گرامی داشت و افزود: رعایت کامل موازین و پروتکل های بهداشتی و دوری از تجمعات غیرضرور و قطع زنجیره انتقال، همچنان بهترین راه مقابله با این بیماری منحوس است.

وی با اشاره به بازدید اخیر خود از بخش های مختلف بیمارستان های امام خمینی(ره) و  فاطمه زهرا(س) گفت: خوشبختانه شهرستان نقده از لحاظ امکانات بهداشت و درمان و تجهیزات پزشکی در وضعیت مطلوبی قرار دارد.


  شاکر خاطر نشان کرد: تمامی مصوبات ستاد مقابله با کرونای کشور و استان از طریق ستاد شهرستانی مقابله و مدیریت بیماری کرونا بطور جد پیگیری و عملیاتی می شود.

منوچهر شاکر در پایان سخنان خود گفت:  زحمات و تلاشهای کادر درمان(پزشکان و پرستاران) حوزه شهرستان نقده بسیار ارزشمند و ستودنی است. وضعیت پایدار شهرستان نتیجه رعایت پروتکل های بهداشتی توسط شهروندان و زحمات شبانه روزی کادر بهداشت و درمان شهرستان است.