لزوم استمرار وضعیت فعلی کرونایی رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و تزریق دوز سوم واکسن و پرهیز از عادی انگاری است

صبح امروز جلسه ستاد مقابله با کرونای شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور اعضای جلسه در راستای مدیریت و مبارزه با ویروس کرونا و برنامه ریزی برای اقدامات پیش رو، در محل سالن جلسات فرمانداری تشکیل شد.


به گزارش روابط عمومی فرمانداری نقده، فرماندار شهرستان در این جلسه با اشاره به رنگ بندی کرونایی در سطح کشور عنوان داشت: خوشبختانه با تلاش و جدیت دولت در تأمین واکسن مورد نیاز کشور و انجام واکسیناسیون عمومی، وضعیت کشور در وضعیت خوبی است.

وی در ادامه افزود: خوشبختانه شهرستان نقده نیز با همت مردم و مسئولین به لحاظ کنترل و درمان ویروس کرونا در وضعیت خوبی قرار دارد.

شاکر در ادامه سخنان خود با اشاره به شیوع سویه جدید ویروس کرونا(امیکرون) در سطح کشور گفت: لزوم استمرار وضعیت فعلی، همچنان رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و تزریق دوز سوم واکسن و پرهیز از عادی انگاری است.

فرماندار شهرستان در پایان سخنان خود بر تأمین زیرساخت های لازم برای راه اندازی کامل سامانه کنترل هوشمند امید در سطح شهرستان توسط دستگاه های مربوطه تأکید کرد.

در ادامه دکتر کیانفر رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان نیز گزارشی از مجموعه اقدامات انجام شده در جهت کنترل، پیشگیری، درمان و آمار واکسناسیون در سطح شهرستان را ارائه کرد.

 

 کیانفرافزود: طبق نظر کارشناسان، پیک ششم کرونا با توجه به سرایت پذیری بالای سویه جدید ویروس(امیکرون) دور از انتظار نیست و زدن ماسک، رعایت فاصله گذاری اجتماعی و تزریق دوز سوم واکسن ضروریست.

در پایان جلسه پس از بحث و تبادل نظر اعضای جلسه تصمیمات مقتضی اتخاذ گردید.