خانواده شهدا نماد صبر، ایثار و فداکاری هستند.
فرماندار شهرستان به همراه جمعی از مسئولین شهرستان با خانواده شهید ابراهیمی دیدار کردند.
فرامرزی فرماندار شهرستان بهمراه امام جمعه اهل تسنن نقده و جمعی از مسئولین، با خانواده معظم شهید ابراهیمی دیدار کرد.
  • دوشنبه 19 آذر 1397 ساعت 12:42
بیمارستان صحرایی شهید دکتر رهنمون در روستای محمد شاه سفلی(حاجی آباد) دایر شد.
بیمارستان صحرایی دکتر رهنمون با همکاری بسیج جامعه پزشکان، دانشگاه علوم پزشکی استان، فرمانداری نقده، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و جمعی از ادارات شهرستان در روستای محمد شاه سفلی(حاجی آباد) دایر گردید. در این بیمارستان متخصصین ارتوپدی، قلب و عروق، مغز و اعصاب، دندانپزشکی، پزشک عمومی و... ارائه خدمت می کنند.
  • یکشنبه 18 آذر 1397 ساعت 14:10
نشست صمیمی فرامرزی فرماندار شهرستان با روحانیون اهل سنت شهرستان نقده برگزار گردید.
نشست صمیمی فرامرزی فرماندار شهرستان نقده بهمراه اعضای شورای تأمین و جمعی از مسئولین ادارات با روحانیون اهل سنت شهرستان نقده در محل دفتر حاج ماموستا کلشی نژاد امام جمعه اهل سنت نقده برگزار گردید:
  • یکشنبه 18 آذر 1397 ساعت 14:07
مراسم گرامیداشت روز دانشجو در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نقده برگزار گردید:
مراسم گرامیداشت روز دانشجو با حضور فرامرزی فرماندار شهرستان، جمعی از مسئولین و دانشجویان دانشکده پرستاری شهرستان نقده در محل سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نقده برگزارشد:
  • شنبه 17 آذر 1397 ساعت 14:30
دانشجو باید با امید به آینده برای ساختن آینده کشور تلاش نماید. ایجاد ناامیدی در دانشجو و محیط دانشگاه از توطئه دشمنان و بدخواهان انقلاب اسلامی است.
مراسم گرامیداشت روز دانشجو در دانشگاه پیام نور نقده برگزار گردید.
مراسم گرامیداشت روز دانشجو با حضور امام جمعه نقده، فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان و با شرکت پرشور دانشجویان دانشگاه پیام نور نقده برگزار گردید.
  • چهارشنبه 14 آذر 1397 ساعت 17:00
آئین معارفه رئیس جدید شرکت گاز شهرستان نقده برگزار گردید:
آئین معارفه رئیس جدید شرکت گاز شهرستان نقده با حضور سعیدی معاون بهره برداری شرکت گاز استان و اکبری رئیس بهره برداری شرکت گاز شهرستان های استان آذریایجان غربی در محل دفتر فرماندار نقده برگزار شد.
  • سه شنبه 13 آذر 1397 ساعت 00:00
رئیس جمهور در جمع پرشور مردم خوی
ملت ایران پاسخ اصلی آمریکا را در22 بهمن خواهد داد/ دشمنان با فشار اقتصادی قادر نیستند ملت ایران را از مسیر استقلال و آزادی برگردانند/ شکست مستکبران در منطقه، ناشی از ایستادگی کل ملتهای منطقه است
رئیس جمهور با بیان اینکه آمریکا خیال می کرد با فشار چند ماهه ملت ایران تسلیم می شود، اظهار داشت: نمی گذاریم فشارهای آمریکا و مزدورانش برای مردم مشکلات بزرگ ایجاد کنند و هرگز در برابر فشار دستها را بالا نخواهیم برد.
  • چهارشنبه 30 آبان 1397 ساعت 08:00
مدیریت بحران
  • یکشنبه 1 اسفند 1378 ساعت 12:06