مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور:صدور کارت یارانه نان کذب است
مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور در اطلاعیه ای اعلام کرد صدور کارت یارانه نان، شایعه پراکنی رسانه های معاند و از اساس کذب است.
  • شنبه 17 اردیبهشت 1401 ساعت 19:27
استاندار:
به بهبود شاخص های حوزه بهداشت و درمان آذربایجان غربی شتاب داده شود/ مطالبات بحق کارکنان مجموعه بهداشت و درمان استان پیگیری و تامین شود
استاندار آذربایجان غربی گفت: با تلاش جهادی دستگاههای متولی در حوزه بهداشت و درمان و در راستای عدالت محوری و توسعه متوازن استان، باید گام های بلندی در جهت جبران کاستی های این حوزه در آذربایجان غربی برداشته شود.
  • شنبه 17 اردیبهشت 1401 ساعت 19:24
استاندار آذربایجان غربی:
احداث 2 هزار هکتار کشت گلخانه ای در آذربایجان غربی آغاز شده است/ شکوفایی و توسعه ظرفیت های معدنی، روانسازی مراودات گمرکی و کشاورزی از اولویت های اساسی استان بشمار می رود
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه ظرفیت های آب و خاک استان این قابلیت را دارد تا در بحث کشت گلخانه ای بیش از اینها فعال باشد گفت: با رایزنی های صورت گرفته با وزارت جهاد کشاورزی تا پیش از پایان کار دولت بیش از 2 هزار هکتار کشت گلخانه ای در قالب مجتمع های گلخانه ای در سراسر استان احداث خواهد شد.
  • شنبه 17 اردیبهشت 1401 ساعت 19:13
فرماندار نقده در آیین تجلیل از شوراهای اسلامی شهرستان:
مردم نقده از اختلاف مسئولین شهرستان رنج می‌کشند
  • پنج شنبه 15 اردیبهشت 1401 ساعت 22:14
استاندار آذربایجان غربی: توجه به زیرساختهای آموزش و پرورش و آموزش عالی ضروری است
استاندار آذربایجان غربی گفت: توجه به زیرساخت‌های آموزش و پرورش و آموزش عالی از نیازهای اساسی و مهمترین راهکار برای جبران عقب ماندگی های استان است.
  • دوشنبه 12 اردیبهشت 1401 ساعت 09:20
استاندار آذربایجان‌غربی:
افراد متخصص به شورای فرهنگی عمومی استان دعوت شوند / در راستای اقناع سازی جامعه در حوزه های فرهنگی تلاش شود / بومی سازی مسائل فرهنگی استان ضروری است
استاندار آذربایجان غربی گفت: مباحث فرهنگی زمان بر بوده و با یک برنامه ریزی بلندمدت، باید در راستای اقناع سازی جامعه در حوزه های فرهنگی تلاش شود.
  • شنبه 10 اردیبهشت 1401 ساعت 23:16