کتابخانه ها عمومی شهرستان در حال حاضر 1556 نفر عضو دارد که حدود 2200 جلد کتاب در دست آنها به امانت است و میانگین مطالعه اعضای کتابخانه های عمومی شهرستان هر نفر حدود 14 جلد کتاب در طول یک سال می باشد
جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان نقده به ریاست فرامرزی فرماندار شهرستان نقده تشکیل شد.
جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور اعضای انجمن،امروز(20 آذر) در محل فرهنگ سرای، گالری فرهنگی و هنری(کتابخانه شهید علمی) نقده تشکیل شد.
  • سه شنبه 20 آذر 1397 ساعت 12:55
اطلاعیه قطعی آب در بر خی روستاهای شهرستان
به اطلاع همشهریان محترم می رساند روز چهارشنبه(21 آذر) آب مجتمع یادگارلو شامل روستاهای ( گل، یادگارلو، بارانی کرد، بارانی عجم، شیخ احمد) از ساعت 9 صبح تا عصر به علت شستشوی مخزن و شبکه روستا قطع خواهد شد. لذا از مشترکین تقاضا می شود آب مورد نیاز مصرف خود را در حد ضرورت ذخیره نمایند.
  • سه شنبه 20 آذر 1397 ساعت 11:15
با حضور حضرتی رییس سازمان برنامه و بودجه استان در نقده صورت گرفت:
مسئولین استانی و شهرستانی از طرح های نیمه تمام شهرستان نقده بازدید کردند.
فرامرزی فرماندار شهرستان نقده، حسین زاده نماینده مردم نقده و اشنویه و حضرتی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان از طرح های نیمه تمام شهرستان نقده بازدید کردند:
  • دوشنبه 19 آذر 1397 ساعت 13:10
خانواده شهدا نماد صبر، ایثار و فداکاری هستند.
فرماندار شهرستان به همراه جمعی از مسئولین شهرستان با خانواده شهید ابراهیمی دیدار کردند.
فرامرزی فرماندار شهرستان بهمراه امام جمعه اهل تسنن نقده و جمعی از مسئولین، با خانواده معظم شهید ابراهیمی دیدار کرد.
  • دوشنبه 19 آذر 1397 ساعت 12:42
بیمارستان صحرایی شهید دکتر رهنمون در روستای محمد شاه سفلی(حاجی آباد) دایر شد.
بیمارستان صحرایی دکتر رهنمون با همکاری بسیج جامعه پزشکان، دانشگاه علوم پزشکی استان، فرمانداری نقده، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و جمعی از ادارات شهرستان در روستای محمد شاه سفلی(حاجی آباد) دایر گردید. در این بیمارستان متخصصین ارتوپدی، قلب و عروق، مغز و اعصاب، دندانپزشکی، پزشک عمومی و... ارائه خدمت می کنند.
  • یکشنبه 18 آذر 1397 ساعت 14:10
نشست صمیمی فرامرزی فرماندار شهرستان با روحانیون اهل سنت شهرستان نقده برگزار گردید.
نشست صمیمی فرامرزی فرماندار شهرستان نقده بهمراه اعضای شورای تأمین و جمعی از مسئولین ادارات با روحانیون اهل سنت شهرستان نقده در محل دفتر حاج ماموستا کلشی نژاد امام جمعه اهل سنت نقده برگزار گردید:
  • یکشنبه 18 آذر 1397 ساعت 14:07
مراسم گرامیداشت روز دانشجو در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نقده برگزار گردید:
مراسم گرامیداشت روز دانشجو با حضور فرامرزی فرماندار شهرستان، جمعی از مسئولین و دانشجویان دانشکده پرستاری شهرستان نقده در محل سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نقده برگزارشد:
  • شنبه 17 آذر 1397 ساعت 14:30
دانشجو باید با امید به آینده برای ساختن آینده کشور تلاش نماید. ایجاد ناامیدی در دانشجو و محیط دانشگاه از توطئه دشمنان و بدخواهان انقلاب اسلامی است.
مراسم گرامیداشت روز دانشجو در دانشگاه پیام نور نقده برگزار گردید.
مراسم گرامیداشت روز دانشجو با حضور امام جمعه نقده، فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان و با شرکت پرشور دانشجویان دانشگاه پیام نور نقده برگزار گردید.
  • چهارشنبه 14 آذر 1397 ساعت 17:00
آئین معارفه رئیس جدید شرکت گاز شهرستان نقده برگزار گردید:
آئین معارفه رئیس جدید شرکت گاز شهرستان نقده با حضور سعیدی معاون بهره برداری شرکت گاز استان و اکبری رئیس بهره برداری شرکت گاز شهرستان های استان آذریایجان غربی در محل دفتر فرماندار نقده برگزار شد.
  • سه شنبه 13 آذر 1397 ساعت 00:00
رئیس جمهور در جمع پرشور مردم خوی
ملت ایران پاسخ اصلی آمریکا را در22 بهمن خواهد داد/ دشمنان با فشار اقتصادی قادر نیستند ملت ایران را از مسیر استقلال و آزادی برگردانند/ شکست مستکبران در منطقه، ناشی از ایستادگی کل ملتهای منطقه است
رئیس جمهور با بیان اینکه آمریکا خیال می کرد با فشار چند ماهه ملت ایران تسلیم می شود، اظهار داشت: نمی گذاریم فشارهای آمریکا و مزدورانش برای مردم مشکلات بزرگ ایجاد کنند و هرگز در برابر فشار دستها را بالا نخواهیم برد.
  • چهارشنبه 30 آبان 1397 ساعت 08:00