اولین جلسه ثبت وقایع حیاتی چهارگانه شهرستان در سال 98، به ریاست مرتضی فرامرزی فرماندار نقده برگزار شد
صبح امروز جلسه ثبت وقایع حیاتی چهارگانه با موضوع پیگیری طرح پوشش وقایع حیاتی چهارگانه(ولادت، وفات، ازدواج، طلاق)، پیگیری ثبت نام کارت ملی هوشمند، پیگیری آرامستان متمرکز اهل تسنن، هماهنگی با مسوولین خانه بهداشت و بیمارستان فاطمه الزهرا(س) و مزار شهداء، در خصوص وقایع ولادت و وفات، در محل اداره ثبت احوال نقده تشکیل شد.
  • سه شنبه 1 مرداد 1398 ساعت 14:20
فرماندار نقده:
حجاب و عفاف برای حفظ عزت و کرامت انسان است
جلسه امر به معروف و نهی از منکر شهرستان نقده با موضوع عفاف و حجاب و با حضور مرتضی فرامرزی فرماندار این شهرستان در محل دفتر امام جمعه نقده برگزار شد.
  • شنبه 29 تیر 1398 ساعت 21:07
فرماندار شهرستان نقده در جلسه شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر:
آمارها نشان دهنده کاهش مصرف مواد مخدر در شهرستان است
سومین جلسه شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر شهرستان در سال 98، به ریاست فرامرزی فرماندار شهرستان برگزار شد.
  • شنبه 29 تیر 1398 ساعت 14:40
فرماندار نقده در جلسه کمیته لایروبی انهار شهرستان:
تأکید مقام معظم رهبری(مد)، مسئولین اجرایی و قضایی کشور بر بازگشایی انهاری که از قدیم الایام مسیل عبور آب بوده، این است که در کمترین زمان ممکن بازگشایی شود
جلسه کمیته لایروبی انهار حوزه شهرستان، به ریاست فرامرزی فرماندار نقده و با محوریت رفع تصرفات غیرقانونی و حفاظت از حریم رودخانه ها، با حضور مسوولین ذیربط و کارشناسان آب منطقه ای استان، در محل سالن جلسات فرمانداری تشکیل شد.
  • چهارشنبه 12 تیر 1398 ساعت 17:25
فرماندار نقده در دیدار با مدیرکل هواشناسی استان:
مسوولین اجرایی برای برنامه ریزی، باید از اطلاعات اداره هواشناسی به نحو احسن استفاده کنند
حبیب عبدلی مدیرکل هواشناسی استان آذربایجان غربی با حضور در فرمانداری نقده با فرامرزی فرماندار این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.
  • سه شنبه 11 تیر 1398 ساعت 19:33
فرماندار نقده:
نقش نماز جمعه در روشنگری و تبیین دستاوردهای انقلاب و در بحث های مختلف فرهنگی، دینی، سیاسی و همچنین پیوند جاودانه امت و امامت بر همه مبرهن و آشکار است
جلسه شورای فرهنگ عمومی با حضور فرماندار، ائمه جمعه نقده و محمدیار، اعضای دائمی شورا، اعضای ستاد اقامه نماز جمعه(خواهران و برادران)، با محوریت هماهنگی و برنامه ریزی در خصوص بزرگداشت چهلمین سالگرد برگزاری اولین نماز جمعه، در محل دفتر امام جمعه نقده تشکیل شد.
  • یکشنبه 9 تیر 1398 ساعت 17:02