فرماندار نقده در جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی:
تفکر بسیجی یعنی شبانه روز در خدمت مردم بودن
سومین جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان نقده به ریاست محمد نوبخت فرماندار شهرستان برگزار شد .
  • یکشنبه 27 آذر 1401 ساعت 20:11
گزارش ایرنا / پازل خوش رنگ هم‌افزایی برای توسعه آذربایجان‌غربی
هفته گذشته نشست هم اندیشی با حضور بسیاری از مسوولان کنونی و البته مدیران سابق آذربایجان غربی و مدیران اهل این استان که مسوولیت در سطح ملی دارند، برگزار شد، پازل خوش رنگ هم افزایی برای توسعه این خطه از کشور که باید از همه ظرفیت‌ها برای توسعه روزافزون استفاده کرد.
  • یکشنبه 27 آذر 1401 ساعت 09:46
فرماندار نقده:
مسوولین ادارات تکالیف قانونی خود در قبال ساخت و ساز های غیر مجاز پیگیری و اجرا نمایند
جلسه کار گروه ویژه پیشگیری و برخورد موثر و فوری با تخلفات ساخت و ساز و تغییر کاربری غیرمجاز شهرستان نقده بریاست محمد نوبخت فرماندار برگزار شد.
  • چهارشنبه 23 آذر 1401 ساعت 17:31
استاندار آذربایجان غربی:
از ظرفیت های شاخص استان در سطح ملی برای توسعه آذربایجان غربی بهره خواهیم گرفت / شکوفایی پیشران های معدن، مرز، حمل و نقل و تجارت بین الملل برای توسعه استان در دستور کار قرار دارد
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه استان از ظرفیت های خوبی در سطح ملی برخوردار است گفت: برنامه ریزی شده تا با هم اندیشی و همفکری بتوانیم از ظرفیت های بسیار خوب مجموعه توان مدیریتی نیروی انسانی استان در سطح ملی در جهت شتاب دهی به برنامه های توسعه ای استفاده کنیم.
  • چهارشنبه 23 آذر 1401 ساعت 11:43
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی:
همراهی چهره های مطرح استان در سطح ملی برای توسعه آذربایجان غربی مصداق عمل صالح است
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه با اشاره به اینکه در روز قیامت ایمان و عمل صالح دو دارایی ارزشمند انسان بحساب می آید گفت: به طور قطع همراهی و کمک چهره های مطرح استان در سطح ملی برای توسعه استان مصداق عمل صالح است.
  • چهارشنبه 23 آذر 1401 ساعت 11:42
وزیر کشور:
ظرفیت های آذربایجان غربی فرصتی برای رشد شتابان استان است / تعامل و هم اندیشی نخبگان و مدیران ارشد استانی شرط مهمی در توسعه است
وزیر کشور گفت: ظرفیت های فرهنگی و وحدت اقوام و طوایف در استان آذربایجان غربی بی نظیر بوده و فرصتی برای رشد شتابان استان است.
  • چهارشنبه 23 آذر 1401 ساعت 11:41
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی:
همایش توسعه آذربایجان غربی می تواند گامی برای توسعه استان باشد
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) گفت: برگزاری همایش توسعه آذربایجان غربی می تواند گامی برای توسعه استان در ابعاد مختلف باشد.
  • چهارشنبه 23 آذر 1401 ساعت 11:39