اطلاعیه وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در خصوص شرایط بهره مندی از تسهیلات بانکی حمایتی کرونا ویژه یارانه بگیران
وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در اطلاعیه ای شرایط و ضوابط بهره مندی از تسهیلات بانکی حمایتی کرونا ویژه یارانه بگیران را اعلام کرد.
  • چهارشنبه 27 فروردین 1399 ساعت 09:03
فرماندار نقده در جلسه ستاد مبارزه با کرونا ویروس:
از مردم بخاطر همراهی خوبی که دارند تشکر می کنم/ اقدامات ستاد شهرستانی را مثبت ارزیابی می کنم
چهارمین جلسه ستاد مبارزه با کرونای شهرستان نقده در سال 99 به ریاست فرماندار و با محوریت ارزیابی اقدامات انجام شده و برنامه ریزی برای اقدامات پیش رو برگزار شد.
  • شنبه 16 فروردین 1399 ساعت 21:20
بازدید فرامرزی فرماندار شهرستان نقده از بیمارستان صحرایی(موقت)
فرماندار شهرستان به اتفاق امام جمعه اهل سنت، فرمانده سپاه پاسداران نقده از بیمارستان تازه احداث صحرایی بازدید بعمل آورد.
  • یکشنبه 10 فروردین 1399 ساعت 13:09
فرامرزی فرماندار شهرستان نقده:
اجرای موفقیت آمیز هر طرحی نیازمند همکاری مردم است/ کمبودی از نظر امکانات بهداشتی نداریم/ مردم نگران کمبود مایحتاج ضروری زندگی خود نباشند
جلسه ستاد مبارزه با ویروس کرونای شهرستان نقده با محوریت هماهنگی اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی و قطع زنجیره انتقال این ویروس برگزار شد.
  • جمعه 8 فروردین 1399 ساعت 21:11
فرماندار نقده در جلسه ستادمبارزه با کرونا:
کارهای خوبی در حد توان شهرستان پیش بینی و عملیاتی شده است/ نقاهتگاه و بیمارستان صحرایی آماده شده و در مواقع نیاز مورد استفاده قرار می گیرد
صبح امروز دوم فروردین ماه، اولین جلسه ستاد مبارزه با کرونای شهرستان در سال جدید، به ریاست فرماندار نقده در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
  • شنبه 2 فروردین 1399 ساعت 14:02
فرماندار نقده در نشست خبری:
سلامت شهروندان در اولویت است/ وضعیت شهرستان رو به بحران است/ بازاریان باید همکاری لازم را داشته باشد
نشست خبری فرماندار، رئیس شبکه بهداشت و درمان و رئیس بیمارستان امام خمینی(ره) نقده با خبرنگاران حوزه شهرستان در خصوص نحوه اطلاع رسانی و آگاهی دهی به مردم و ارائه آخرین آمار وضعیت شیوع ویروس کرونا در شهرستان، در محل شبکه بهداشت و درمان نقده برگزار شد.
  • سه شنبه 27 اسفند 1398 ساعت 01:51