فرامرزی فرماندار شهرستان نقده:
اجرای موفقیت آمیز هر طرحی نیازمند همکاری مردم است/ کمبودی از نظر امکانات بهداشتی نداریم/ مردم نگران کمبود مایحتاج ضروری زندگی خود نباشند
جلسه ستاد مبارزه با ویروس کرونای شهرستان نقده با محوریت هماهنگی اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی و قطع زنجیره انتقال این ویروس برگزار شد.
  • جمعه 8 فروردین 1399 ساعت 21:11
فرماندار نقده در جلسه ستادمبارزه با کرونا:
کارهای خوبی در حد توان شهرستان پیش بینی و عملیاتی شده است/ نقاهتگاه و بیمارستان صحرایی آماده شده و در مواقع نیاز مورد استفاده قرار می گیرد
صبح امروز دوم فروردین ماه، اولین جلسه ستاد مبارزه با کرونای شهرستان در سال جدید، به ریاست فرماندار نقده در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
  • شنبه 2 فروردین 1399 ساعت 14:02
فرماندار نقده در نشست خبری:
سلامت شهروندان در اولویت است/ وضعیت شهرستان رو به بحران است/ بازاریان باید همکاری لازم را داشته باشد
نشست خبری فرماندار، رئیس شبکه بهداشت و درمان و رئیس بیمارستان امام خمینی(ره) نقده با خبرنگاران حوزه شهرستان در خصوص نحوه اطلاع رسانی و آگاهی دهی به مردم و ارائه آخرین آمار وضعیت شیوع ویروس کرونا در شهرستان، در محل شبکه بهداشت و درمان نقده برگزار شد.
  • سه شنبه 27 اسفند 1398 ساعت 01:51
اطلاعیه مهم شورای تامین شهرستان نقده درباره سه شنبه آخر سال (قره تک)
فرماندار، اعضای شورای تامین، ائمه جمعه و جماعات، شبکه بهداشت و درمان و جامعه پزشکی شهرستان نقده با صدور اطلاعیه ای از مردم شریف شهرستان خواستند برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا فردا( سه شنبه ۲۰ اسفند) از حضور در مزار شهدا و وادی رضوان خودداری کنند.
  • دوشنبه 19 اسفند 1398 ساعت 22:20
برگزاری جلسه کارگروه پشتیبانی و خدمات شهری پدافند غیرعامل شهرستان نقده
جلسه کارگروه پشتیبانی و خدمات شهری پدافند غیرعامل با محوریت اتخاذ تصمیمات و تمهیدات لازم و ارائه راهکار در جهت پیشگیری و مقابله با شیوع ویروس کرونا به ریاست فرامرزی فرماندار شهرستان نقده، برگزار شد.
  • شنبه 17 اسفند 1398 ساعت 14:59