سومین جلسه حقوق شهروندی در محل سالن جلسات فرمانداری نقده برگزار گردید.
مسئولین شهرستان می بایست جهت تکریم ارباب رجوع و ایجاد رضایت مندی در میان مردم صادقانه تلاش کنند و خود را در برابر مردم پاسگو بدانند.
  • دوشنبه 26 آذر 1397 ساعت 10:33
سیاست های اصلی اداره کل حراست در سه محور صیانت، پیشگیری و مقابله است. حراست بمعنی حفاظت و صیانت از ارزش های دینی ،آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی و منابع نیروی انسانی که بعنوان مهمترین و ارزشمندترین منابع سازمان و نظام محسوب می شود است.
جلسه داخلی فرمانداری شهرستان نقده به ریاست فرماندار و با حضور مدیر کل حراست استانداری آذربایجان غربی برگزار شد
فرماندار شهرستان: در حوزه شهرستان نقده در چند سال اخیر کارها و خدمات بسیار بزرگی انجام شده است و حدود 557 میلیارد تومان در بخشهای مختلف کشاورزی، گازرسانی به روستاها، آسفالت راه های شهری و روستایی تجهیز بیمارستان و مراکز بهداشتی و درمانی و ... جذب و هزینه شده است. توسعه بیمارستان امام خمینی(ره) نقده از 100 تختخوابی به 200 تختخوابی در دستور کار قرار گرفته است بطوری که در چند روز اخیرعملیات اجرایی و ساخت آن توسط پیمانکار آغاز شده و در حدود 5 میلیارد تومان میلگرد برای شروع کار آماده شده است.
  • دوشنبه 26 آذر 1397 ساعت 09:46
قطع آب مجتمع روستایی آده
  • شنبه 24 آذر 1397 ساعت 22:06
حدود 430 میلیارد ریال در بخش تجهیز بیمارستانها و افزایش مراکز بهداشتی و درمانی نقده هزینه شده است.
اولین مجمع سلامت شهرستان نقده برگزار گردید.
اولین مجمع سلامت شهرستان نقده به ریاست فرامرزی فرماندار و رئیس مجمع سلامت شهرستان و با حضور نماینده مردم نقده و اشنویه، معاون دانشگاه علوم پزشکی ارومیه، امام جمعه اهل سنت نقده، جامعه پزشکی و پرستاری شهرستان، جمعی از مسئولین ادارت و تشکل های مردم نهاد، برگزار شد:
  • پنج شنبه 22 آذر 1397 ساعت 10:09
جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان نقده با حضور حضرتی پر رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان آذربایجان غربی برگزار گردید.
نهمین جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان در سال 97 به ریاست فرامرزی فرماندار شهرستان، و با حضور حسین زاده نماینده مردم نقده و اشنویه، حضرتی پر رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و سایر اعضای جلسه، در تاریخ 19 آذر، در محل سالن جلسات فرمانداری برگزارشد:
  • سه شنبه 20 آذر 1397 ساعت 14:32
با حضور نام بخش مدیرکل بیمه سلامت استان در نقده صورت گرفت.
نشست مدیرکل بیمه سلامت استان آذربایجان غربی با فرامرزی فرماندار شهرستان نقده برگزار شد.
با حضور مدیر کل بیمه سلامت استان، نماینده مردم شهرستان در دفتر کار فرامرزی فرماندار نقده وضعیت بودجه بیمه سلامت شهرستان در سال 98 بررسی شد.
  • سه شنبه 20 آذر 1397 ساعت 14:11
کتابخانه ها عمومی شهرستان در حال حاضر 1556 نفر عضو دارد که حدود 2200 جلد کتاب در دست آنها به امانت است و میانگین مطالعه اعضای کتابخانه های عمومی شهرستان هر نفر حدود 14 جلد کتاب در طول یک سال می باشد
جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان نقده به ریاست فرامرزی فرماندار شهرستان نقده تشکیل شد.
جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور اعضای انجمن،امروز(20 آذر) در محل فرهنگ سرای، گالری فرهنگی و هنری(کتابخانه شهید علمی) نقده تشکیل شد.
  • سه شنبه 20 آذر 1397 ساعت 12:55
اطلاعیه قطعی آب در بر خی روستاهای شهرستان
به اطلاع همشهریان محترم می رساند روز چهارشنبه(21 آذر) آب مجتمع یادگارلو شامل روستاهای ( گل، یادگارلو، بارانی کرد، بارانی عجم، شیخ احمد) از ساعت 9 صبح تا عصر به علت شستشوی مخزن و شبکه روستا قطع خواهد شد. لذا از مشترکین تقاضا می شود آب مورد نیاز مصرف خود را در حد ضرورت ذخیره نمایند.
  • سه شنبه 20 آذر 1397 ساعت 11:15
با حضور حضرتی رییس سازمان برنامه و بودجه استان در نقده صورت گرفت:
مسئولین استانی و شهرستانی از طرح های نیمه تمام شهرستان نقده بازدید کردند.
فرامرزی فرماندار شهرستان نقده، حسین زاده نماینده مردم نقده و اشنویه و حضرتی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان از طرح های نیمه تمام شهرستان نقده بازدید کردند:
  • دوشنبه 19 آذر 1397 ساعت 13:10
خانواده شهدا نماد صبر، ایثار و فداکاری هستند.
فرماندار شهرستان به همراه جمعی از مسئولین شهرستان با خانواده شهید ابراهیمی دیدار کردند.
فرامرزی فرماندار شهرستان بهمراه امام جمعه اهل تسنن نقده و جمعی از مسئولین، با خانواده معظم شهید ابراهیمی دیدار کرد.
  • دوشنبه 19 آذر 1397 ساعت 12:42