معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار آذربایجان غربی:
شرکت های فناور می توانند در توسعه استان نقش آفرینی کنند
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار آذربایجان غربی گفت: پژوهش ها تبدیل به کارآفرینی، رفع مشکل و پل ارتباطی جامعه و صنعت شوند.
  • چهارشنبه 30 آذر 1401 ساعت 08:13
روز چهار شنبه 30 آذر ماه 1401 انجام می گیرد
حضور تعدادی از مدیران دستگاه های اجرایی در سامد
حضور مدیران کل دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی، امور زنان و خانواده استانداری، فرماندار شهرستان ماکو، میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی و شرکت گاز استان در سامانه سامد برای پاسخگویی به سؤالات مردم د بود.
  • سه شنبه 29 آذر 1401 ساعت 20:11
برنامه هفتم توسعه نابرابری‌های منطقه ای در استان ها را رفع خواهد کرد
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان آذربایجان غربی در خصوص خط و مشی های برنامه های هفتم توسعه گفت: مهمترین راهبرد برنامه هفتم توسعه، تحقق عدالت منطقه ای با رویکرد مسئله محوری و با محوریت سند تحولی دولت مردمی و برنامه های اولویت دار در حال تدوین است.
  • سه شنبه 29 آذر 1401 ساعت 07:58
استاندار آذربایجان‌غربی:
سهم گردشگری در اشتغال استان باید افزایش یاید / پتانسیل های گردشگری آذربایجان‌غربی بیشتر معرفی شوند / موانع سرمایه گذاری در بخش گردشگری استان برداشته می شود
استاندار آذربایجان‌غربی با اشاره به وجود ظرفیت‌های بی نظیر گردشگری در این استان گفت: این ظرفیت‌ها بویژه برای ایجاد فرصت های اشتغال همچنان بالقوه باقی مانده و در حال حاضر، سهم این بخش در اشتغال این خطه از کشور بسیار کم است.
  • دوشنبه 28 آذر 1401 ساعت 08:15
فرماندار نقده در جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی:
تفکر بسیجی یعنی شبانه روز در خدمت مردم بودن
سومین جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان نقده به ریاست محمد نوبخت فرماندار شهرستان برگزار شد .
  • یکشنبه 27 آذر 1401 ساعت 20:11
گزارش ایرنا / پازل خوش رنگ هم‌افزایی برای توسعه آذربایجان‌غربی
هفته گذشته نشست هم اندیشی با حضور بسیاری از مسوولان کنونی و البته مدیران سابق آذربایجان غربی و مدیران اهل این استان که مسوولیت در سطح ملی دارند، برگزار شد، پازل خوش رنگ هم افزایی برای توسعه این خطه از کشور که باید از همه ظرفیت‌ها برای توسعه روزافزون استفاده کرد.
  • یکشنبه 27 آذر 1401 ساعت 09:46
فرماندار نقده:
مسوولین ادارات تکالیف قانونی خود در قبال ساخت و ساز های غیر مجاز پیگیری و اجرا نمایند
جلسه کار گروه ویژه پیشگیری و برخورد موثر و فوری با تخلفات ساخت و ساز و تغییر کاربری غیرمجاز شهرستان نقده بریاست محمد نوبخت فرماندار برگزار شد.
  • چهارشنبه 23 آذر 1401 ساعت 17:31