در جلسه کارگروه اشتغال، سرمایه گذاری و رفع موانع تولید، با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری آذربایجان غربی:
14 مورد از موانع و مشکلات کارگاه های تولیدی شهرستان نقده و سرمایه گذاران برطرف شد
جلسه کارگروه اشتغال، سرمایه گذاری و رفع موانع تولید به ریاست فرامرزی فرماندار شهرستان و با حضور حسینی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری آذربایجان غربی، اعضای کارگروه تسهیل و موانع تولید و اعضای کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان، مدیران کل، معاونین و کارشناسان ذیربط، اعضای کارگروه اشتغال شهرستان و جمعی از مدیران کارگاه های تولیدی شهرستان نقده، در محل سالن جلسات فرمانداری تشکیل شد.
  • دوشنبه 24 دی 1397 ساعت 20:00
دیدار فرامرزی فرماندار شهرستان نقده از همسران جانبازان بمناسبت میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار
فرامرزی فرماندار شهرستان بهمراه رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران نقده با همسران جانبازان قطع نخاع بالای 70 درصد، (رحمان صفری و محمد علیپور) دیدار و گفتگو کرد.
  • دوشنبه 24 دی 1397 ساعت 16:16
مراسم تجلیل از پرستاران نمونه شهرستان نقده، بمناست بزرگداشت روز میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار با حضور فرماندار برگزار شد.
مراسم تجلیل از پرستاران نمونه شهرستان، بمناسبت گرامیداشت روز میلاد اسوه صبر و استقامت حضرت زینب(س) و روز پرستار با حضور فرامرزی فرماندار شهرستان، امام جمعه نقده، نماینده مردم نقده و اشنویه، جمعی از پزشکان و پرستاران در محل سالن اجتماعات بیمارستان امام خمینی(ره) نقده برگزار شد.
  • یکشنبه 23 دی 1397 ساعت 14:34
بمناسبت میلاد اسوه صبر و پایداری حضرت زینب(س) و روز پرستار صورت گرفت:
گزارش تصویری: دیدار فرماندار شهرستان با پرستاران
  • شنبه 22 دی 1397 ساعت 19:37
گزارش تصویری: حضور رخشانی مهر معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور در نقده
با حضور رخشانی مهر معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور کلنگ احداث 2 مدرسه 12 کلاسه و یک مدرسه 9 کلاسه به زمین زده شد. وی که همراه فرامرزی فرماندار شهرستان نقده و جمعی از مسئولین شهرستان از پروژه های نیمه تمام آموزش و پرورش شهرستان نیز بازدید کرد و قولهای مساعدی درخصوص تامین بودجه و اتمام پروژه ها داد.
  • جمعه 21 دی 1397 ساعت 09:43
با حضور رخشانی مهر معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور در نقده صورت گرفت:
کلنگ احداث 2 مدرسه 12 کلاسه و یک مدرسه 9 کلاسه در شهرستان نقده به زمین زده شد
  • پنج شنبه 20 دی 1397 ساعت 21:20