ابراهیمی: پاسخگوی ابهامات مردم در طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها باشیم
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان غربی با بیان اینکه باید برای ابهامات مردم در طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها پاسخگو باشیم، گفت: اگر در این حوزه وارد نشده و روشن‌گری نکنیم، یکسری افراد با تبلیغات منفی در جامعه، باعث ایجاد یاس و ناامیدی در مردم خواهند شد.
  • جمعه 23 اردیبهشت 1401 ساعت 09:48
استاندار در دیدار با سفیر ایتالیا در ایران؛
از حضور سرمایه گذاران ایتالیایی در آذربایجان غربی استقبال می کنیم/ سطح مبادلات تجاری آذربایجان غربی با ایتالیا قابل افزایش است/ آذربایجان غربی از استانهای تاثیر گذار در حوزه تجارت بین المللی است
استاندار آذربایجان‌غربی در دیدار با سفیر ایتالیا در ایران گفت: با توجه به ظرفیت هایی که این استان دارد از حضور سرمایه گذاران ایتالیایی استقبال می کنیم.
  • جمعه 23 اردیبهشت 1401 ساعت 09:45
اطلاعیه ستاد مردمی‌سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها: هرگونه افزایش قیمت بدون تصویب ستاد تنظیم بازار ممنوع است
ستاد مردمی‌سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: اصلاح و متناسب‌سازی قیمت کالاهای اساسی مشمول ارز ترجیحی بنا به پیشنهاد سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان و تصویب ستاد تنظیم بازار بوده و هرگونه افزایش قیمت بدون رعایت ضوابط و تصویب ستاد تنظیم بازار ممنوع است.
  • پنج شنبه 22 اردیبهشت 1401 ساعت 09:59
استاندار آذربایجان غربی:
دولت پیگیر بهبود وضعیت زندگی مردم و اقشار آسیب پذیر جامعه است / درآمد سرانه پایین در شأن مردم آذربایجان غربی نیست / مردم تا پایان دولت سیزدهم شاهد توسعه آذربایجان غربی خواهند بود
استاندار آذربایجان غربی گفت: دولت به صورت جدی پیگیر هدفمندسازی یارانه ها جهت بهبود وضعیت زندگی مردم بخصوص اقشار آسیب پذیر جامعه است.
  • پنج شنبه 22 اردیبهشت 1401 ساعت 09:56
استاندار آذربایجان غربی:
پیگیر توسعه باغ موزه های دفاع مقدس در آذربایجان غربی هستیم / استان برای رسیدن به جایگاه والای خود نیازمند حمایت های ملی است
استاندار آذربایجان غربی گفت: آذربایجان غربی برای رسیدن به جایگاه والای خود در عرصه های مختلف و بخصوص پاسداشت حوزه ایثارگری، نیازمند حمایت های ملی و استفاده از ظرفیت های ارزشمند استان است.
  • پنج شنبه 22 اردیبهشت 1401 ساعت 09:54
استاندار آذربایجان‌غربی: طرح اصلاح ارز ترجیحی بهبود توزیع یارانه‌ها است
استاندار آذربایجان‌غربی گفت: طرح اصلاح ارز ترجیحی، توزیع عادلانه یارانه در راستای کمک به اقشار آسیب پذیر و دهک‌های پایین جامعه طراحی و اجرا شده و مهمترین بخش آن رسیدن یارانه واقعی به دست مردم است.
  • پنج شنبه 22 اردیبهشت 1401 ساعت 09:52
<< < 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 > >>